תקנון

תקנון, מידע כללי וביטוח

תנאי הרשמה:

מסלול הטיול הכולל מחיר ופירוט השירות שיינתן, יישלח ללקוח/ה בדוא"ל ביחד עם תקנון החברה וטופס ההרשמה שבו המטייל/ת ימלא את כל הפרטים האישיים שלו/ה הדרושים לטיול ולהזמנת כרטיס הטיסה.
עצם הירשמותו של המטייל/ת דרך אתר האינטרנט של  ג'יפ & טרוול  או טופס הרשמה או עצם השתתפותו של המטייל/ת בטיול או בחלק ממנו, מבטאים את הסכמתו המלאה והמפורשת של המטייל/ת לכל התנאים המפורטים בדף זה, בדף המידע ובמחירון.
כמו כן בעת ההרשמה יינתנו פרטי כרטיס האשראי של הלקוח לג'יפ & טרוול ובזו הלקוח מאשר לחייבו באם חלים עליו דמי ביטול ע"פ התנאים המופיעים בדף זה ובטופס ההרשמה ואשר אותם אישר שקרא והבין בזמן מילוי טופס ההרשמה ושליחתו
הרשמה בתוך 14 יום קלנדריים לפני היציאה תחשב כהזמנה ברגע האחרון ותאושר לאחר קבלת אישור על הטיסות ובתי המלון תוך 24-48 שעות מרגע ההזמנה.  
לאחר הבטחת הטיול מדריך הקבוצה יפתח קבוצת וואטסאפ של כל המשתתפים לייעול התקשורת בינו ללקוחות ובין הלקוחות בינם לבין עצמם במהלך הטיול.

לצורך הרשמתכם לטיול יש לשלוח אלינו לכתובת דוא"ל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. את הטפסים הבאים:

ü       טופס הרשמה מלא וחתום.
ü       צילום דרכון
ü       צילום רישיון נהיגה ישראלי (פלסטיק) + בינלאומי בתוקף (בחלק מהמדינות דרוש רישיון מ.מ.ס.י., רשימת המדינות תימסר בנפרד).
ü       צילום פוליסת הביטוח האישי לטיול ואישור רפואי המאשר נהיגה עצמית והשתתפות בפעילות אתגרית.
ü       טופס אחריות אישית לנוהג ברכב.

*חתימה על טופס ההרשמה מאשרת את רצונו של המטייל להשתתף בטיול לאחר שקרא את תנאיו.

מחיר הטיול:

מחיר הטיול נקוב בדולרים אמריקאים או ביורו אלא אם כן צוין אחרת. ג'יפ & טרוול רשאית לשנות את המחיר (להעלות מחיר או להוריד) הטיול בכל עת. חברת ג'יפ & טרוול מתחייבת לעמוד מאחורי כל מחיר המופיע בטופס הרשמה שמתקבל וזהה למחיר המופיע באתר ביום ההרשמה. למען הסר ספק באם מחיר הטיול עלה לאחר יום ההרשמה המחיר הקובע הוא המחיר של יום ההרשמה.
עם הבטחת הטיול נציגת ג'יפ & טרוול תצור קשר עם הלקוחות ותגבה מקדמה.

תנאי תשלום:

·         1 תשלום: שקלי לפי שער הדולר/יורו העברות והמחאות גבוה ביום התשלום.
·         2 עד 3 תשלומים: דולריים/יורו שווים אשר מחויבים בשקלים לפי שער המחאות גבוה ב-1 לאותו חודש.
·         3 תשלומים: שקליים שווים אשר מחויבים בשקלים לפי שער המחאות גבוה ביום החיוב.
·         4-18 תשלומים: שקליים בקרדיט, סכום התשלום מחושב לפי שער הדולר/יורו המחאות גבוה ביום החיוב.
·         העברה בנקאית לחשבון הבנק של החברה.
·         ניתן לשלם בכרטיס אשראי – עד 45 יום לפני מועד הטיול – עד 3 תשלומים ללא ריבית או עסקת קרדיט עפ"י ריבית שתחושב ע"ח הלקוח מול חב' האשראי.

 ביטוח נסיעות-אישי, רפואי ומטען

אנו מחייבים כל נוסע לרכוש ביטוח אישי ואתגרי בהתאם לסוג הטיול לפני היציאה לטיול.
 מומלץ מאוד לרכוש את פוליסת הביטוח ביום הזמנת הטיול, על מנת להיות מבוטח באם תאלצו לבטל את הטיול מסיבה רפואית (שאינה החמרה של מצב קיים ושעומדת בתנאי הפוליסה או מוות ממדרגה ראשונה)
כמו כן מומלץ לרכוש הגנה מפני ביטול טיול  אשר מעניק אפשרות ביטול טיול עד 14 יום קלנדריים לפני היציאה ללא צורך בהסבר כל שהוא בעלות של החל מ- 47 $
אנו מציעים ללקוחותינו אפשרות לבטח דרכנו בחב' ביטוח פספורט המציעה ביטוח מקיף ומהמובילים בישראל. למעוניינים ברכישת פוליסת הביטוח נא לצור קשר בטלפון: 050-9993333

·         במידה והביטוח לא יירכש דרכנו, אנו מבקשים העתק מפוליסת הביטוח שנרכשה ע"י הלקוח לפקס: 08-9171772 או לדוא"ל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
·         חברת ג'יפ & טרוול אינה אחראית לכל נזק אישי, רפואי ו/או אובדן במהלך הטיול.

ביטוח לרכב:

אנו מציעים למטיילנו להצטייד בביטוח ביטול השתתפות עצמית למקרה של נזק לג'יפ בו אתם נוהגים.
הג'יפים מושכרים מחב' השכרה מקומית ומבוטחים בביטוח המקסימלי הנהוג במדינה, השימוש ברכב הוא באחריות המטיילים וכל נזק שייגרם לרכב יגרור תשלום השתתפות עצמית.
·         הנהג יחתום על טופס השכרת רכב כנהוג בהשכרה פרטית וימסור את פרטי הדרכון, רישיון נהיגה בתוקף, פיקדון בכרטיס אשראי בגובה של בין 800-1500$ (בקירגיזסטן,מונטנגרו,סרביה הפיקדון הוא בתשלום במזומן) ויחתום על טופס אחריות אישית לג'יפ למקרה נזק שייגרם בכוונה (מומלץ לצלם את הפגיעות הקיימות ברכב בטרם לקיחת הרכב פעם הראשונה).
·         ניתן לשלם ביטוח ביטול השתתפות עצמית בסך 45 יורו לאדם בג'יפ לכל תקופת הטיול (בהתאם לתנאי הביטוח של חב' ההשכרה), אך תשלום השתתפות עצמית אינו פוטר ממתן פרטי כרטיס אשראי לפיקדון לחב' ההשכרה.
·         ביטוח ביטול השתתפות עצמית בקירגיזסטן אינו קיים.  
·         ביטוח השתתפות עצמית לאופנועי שלג בכל היעדים הוא במזומן בלבד.
·         ביטוח ביטול השתתפות עצמית אינו תקף בתנאים הבאים: נהיגה בשכרות ו/או תחת השפעת סמים ותרופות, רשלנות וחוסר אחריות, בעיה רפואית כלשהי שאינה דווחה לחברת גי'פ & טרוול, במידה ונהג לא נהג בהתאם להנחיות המדריך ובשבילים המודרכים, חב' ג'יפ & טרוול שומרת לעצמה את הזכות לבקש מנהג שנוהג בחוסר אחריות להפסיק את הנהיגה שלו בכל עת עפ"י שיקול דעתו של המדריך בשטח. 
·         ביטוח הרכב אינו מכסה: גחון, גלגלים, מראות ושמשות.
·         תשלום עבור ביטוח ביטול השתתפות עצמית יבוצע רק בישראל לחב' ג'יפ & טרוול.

דרכונים וויזות:

·         כל מטייל/ת מחויב/ת בהצגת דרכון בתוקף של לפחות 6 חודשים ו 2 דפים ריקים לחתימה.
·         במידה והמדינה שאליה אנו יוצאים דורשת אשרת ויזה, יש להסדיר את העניין מול משרדינו.
·         אין לג'יפ & טרוול שום אחריות תפעולית או כספית במידה והמטייל לא יעמוד בתנאים הנ"ל ויסדירם מראש.

טיסות:

כרטיסי הטיסה בתעריף קבוצתי לפי המסלול (יציאה וחזרה עם הקבוצה) וטיסות פנימיות לפי תוכנית הטיול. בכל מקרה, יציאה ו/או חזרה בטיסה אחרת (שלא עם הקבוצה) תהיה כרוכה בתשלום נוסף.
 ג'יפ & טרוול רשאית לשנות חברת תעופה לפי הצורך ואין זו תהיה עילה לביטול הטיול. כמו כן רשאית ג'יפ & טרוול לשנות תאריך יציאה של הטיול אך במידה והתאריך החדש איננו נוח ללקוח אזי לא יהיו דמי ביטול ללקוח עקב שינוי התאריך. שינוי תאריך היציאה במסגרת שבוע ימים קודם או אחרי  מתאריך היציאה המקורי לא יהווה עילה לתביעה מול ג'יפ & טרוול. 

רכבים:

הרכבים הם מסוג 4x4 המיועדים למסלולי שטח של יצרנים שונים והם יכולים להיות עם גיר רגיל או אוטומט, יש לבדוק את סוג הרכב בעת קבלת מסלול הטיול.
הרכבים שלנו הם תקינים ומיועדים לנסיעת שטח וכביש, אין התחייבות למיזוג אוויר ולמערכת שמע תקינה.

בתי מלון:

מקומות הלינה בהם אנו מלינים את המטיילים שלנו הם ברמה תיירות טובה מאוד ולרוב ברמה של 4*, חדרים נקיים ושירותים ומקלחת צמודים, אך אין החברה מתחייבת על חדרים ממוזגים, מעלית בבית המלון וחדרים צמודים. רשימת בתי המלון במסלול יימסרו ללקוחות בעת ההרשמה אך ייתכנו שינויים שאינם תלויים בנו כגון שיפוצים, תפוסה מלאה וכדומה.
לחב' ג'יפ & טרוול ישנה הזכות לשנות את בתי המלון עפ"י שיקול דעתה.
נוהל הכניסה והיציאה בבתי המלון הינו על פי הכללים המקובלים בעולם והם - קליטה לא לפני 14:30 ועזיבה עד שעה 10:30. דירוג המלון על ידי רשות מוסמכת במדינת היעד, יהווה ראייה לקיום התחייבותה של החברה בנוגע לרמת בתי המלון בטיול. בשיא העונה ובתקופת חגים ופסטיבלים ייתכנו לינות מחוץ למרכזי הערים הראשיות..
·         בהזמנת חדר דבל ( מיטה אחת זוגית ) ישנם מתי מלון אשר מצמידים שתי מיטות יחד. למען הסר ספק יתכן שמיטת הדבל תורכב מ- 2 מיטות צמודות ולא ממיטה אחת עם מזרון זוגי אחד.
·         חדרים ליחיד במרבית המלונות קטנים מהסטנדרט המקובל, אנא קחו זאת בחשבון. הזמנת חדר ליחיד איננה בהכרח קבלת חדר זוגי ליחיד.
·     חדרי טריפל: בד"כ חדרים זוגיים המוסבים לחדר עבור שלושה איש, ייתכנו מיטה טווין או זוגית + תוספת מיטת יחיד.
א.נרשם בודד שאינו מעוניין בחדר ליחיד, יעשה מצידנו מאמץ לשבצו בחדר עם נרשם/ת נוסף/ת. במידה ולא יעלה בידנו, יחויב המטייל בתוספת ליחיד  בחדר.
ב.מטייל אשר נמצא לו שותף (על ידו או על ידינו) ואותו אדם ביטל את השתתפותו בטיול- יעמדו לרשות המטייל שתי אפשרויות:
1.       אפשרות ביטול הטיול ע"פ דמי הביטול .
2.       אפשרות להמשיך ולשלם את תוספת הסינגל .
ג.מטייל שנרשם כבודד והינו מעשן, ואשר לחדרו יצורף מטייל שנרשם כבודד ואינו מעשן - מתחייב להימנע מעישון בחדרי המלון בכל מהלך הטיול, ובאם יסרב מראש ובעת ההרשמה, לשיבוץ כאמור - יידרש לשלם תוספת ליחיד בחדר.
ד.חדר ליחיד ניתן בבתי מלון בלבד
3.       גודל חדר יחיד במקרים רבים יכול להיות קטן יותר מחדר זוגי. אנו נעשה מאמץ לתת ליחיד חדר בגודל של  חדר זוגי אך בפירוש יש מלונות רבים שחדרי יחיד קטנים יותר.
עישון:
בזמן הנסיעה לא יותר העישון. יערכו הפסקות לפרקי זמן מתאימים למעשנים
ארוחות:
בטיולים שלנו אנו מעניקים 3 ארוחות ביום (אלא אם כן צוין אחרת במסלול הטיול): ארוחת בוקר בבית המלון, ארוחת צהריים קרה בפריסה בשטח או במסעדה וארוחת ערב בבית המלון או במסעדה.
הארוחות מבוססות על גבינות, ירקות, עוף על כל סוגיו, בשר בקר, דגים ופחמימות. ישנה אפשרות לאוכל כשר, צמחוני וטבעוני בבקשה מראש.
טיסות ושינוי מחירים:
שינוי בלוח הטיסות המתוכננות אשר יבוצע על ידי חברת התעופה, או שינוי בחברת התעופה, יביא לשינוי באורך הטיול ולשינויים במסלול. תוספות למחיר הטיול הנובעות מכך יכוסו על ידי המטיילים. ג'יפ & טרוול רשאית לשנות את חברת התעופה וזמני הטיסות כל עוד  מהות מסלול הטיול לא נפגע משינוי זה. הודעה על שינוי בלוח הטיסות תיתכן בהתראה קצרה מאוד. שינוי חברת תעופה אינה תהיה עילה לביטול טיול

מספר ימי הטיול:
מספר ימי הטיול כולל את יום העזיבה מהארץ ואת יום החזרה לארץ, גם אם בימים אלו לא נכללת תוכנית סיורים. שונה מספר ימי הטיול, עקב שינוי בלוח זמני הטיסות ו/או שינויים בלתי צפויים בתוכנית וכיוצ"ב, יעודכן מחיר הטיול בהתאם לתוספת ו/או להפחתה. מובהר בזאת כי השינוי לא יהיה באופן יחסי למספר ימי הטיול שהופחתו או נוספו, כי אם בהתייחס לעלות בפועל שנוספה או הופחתה לחברה עקב השינוי.
סירוב להרשמה:
החברה שומרת לעצמה את הזכות לדחות בקשת הרשמה ו/או לסרב לשתף כל אדם אשר לדעתה עלול להפריע למהלכו התקין של הטיול וזאת ללא צורך לנמק עמדתה בנידון. החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את השתתפותו של מטייל אשר התנהגותו ו/או מצב בריאותו מונעים המשך השתתפותו בטיול ו/או פוגעים או עלולים לפגוע במטייל עצמו, במדריך או במשתתפים אחרים, וכל זאת על פי שיקול דעתו הבלעדי והמוחלט של המדריך בטיול. במקרה של הפסקת השתתפות כאמור, יוחזר למטייל החלק היחסי של הסכום ששילם עבור הטיול ואשר לא נוצל עד מועד הפסקת ההשתתפות, אלא אם כן תחויב החברה בעלויות כלשהן.

ביטול הרשמה:

·         בחישוב דמי הביטול לא יחושב יום הודעת הביטול ויום היציאה לטיול.
ביטול ההזמנה עד 90 ימים לפני מועד הטיסה, יחויב בדמי ביטול בסך של 47 דולר/יורו
·         ביטול ההזמנה במסגרת 60-89 ימים קלנדריים לפני מועד הטיסה יחויב דמי ביטול ע"ס 10% ממחיר הטיול לנוסע/ת
·         ביטול ההזמנה במסגרת 45-59 ימים קלנדריים לפני מועד הטיסה יחויב דמי ביטול ע"ס 30% ממחיר הטיול לנוסע/ת
·         ביטול ההזמנה במסגרת 30-44 ימים קלנדריים לפני מועד הטיסה יחויב בדמי ביטול ע"ס 50% ממחיר הטיול לנוסע/ת
·         ביטול ההזמנה במסגרת 15-29 ימים קלנדריים לפני מועד הטיסה יחויב בדמי ביטול ע"ס 70% ממחיר הטיול לנוסע/ת
·         ביטול ההזמנה במסגרת -8-14 ימים קלנדריים לפני מועד היציאה יחויב בדמי ביטול ע"ס 90% ממחיר הטיול לנוסע/ת
·         ביטול ההזמנה במסגרת 7 ימים קלנדריים ועד היציאה לטיול יחויב בדמי ביטול ע"ס 100% ממחיר הטיול .
·         בחישוב הימים הקלנדריים לא יחשבו יום ההודעה ויום היציאה לטיול.
·         דמי הביטול יקוזזו מהתשלום שבוצע בפועל.
·         כל החזר כספי המגיע למטייל בגין ביטול לא כולל הוצאות שכבר נעשו בגין הטיול (כגון ויזה ותשלומי NON  REFUNDABELE  אחרים) ההחזר יתבצע בערכים דולריים ביום ההחזר, תוך 30 יום ממועד הביטול.
·         ביטול ייחשב ל"הודעה" בכתב בלבד (לרבות פקסימיליה) שתימסר במשרדי החברה ומועד הביטול ייחשב ביום מסירת ההודעה.
·         באם יבוטל הטיול ע"י הלקוח מכל סיבה שהיא יחויב הלקוח בעלות דמי הביטול ע"י כרטיס האשראי שהופקד לביטחון בזמן ההרשמה. אישור העסקה מהווה  אישור לחיוב כרטיס אשראי הניתן לג'יפ & טרוול ע"י הלקוח בזמן ההרשמה לפי גובה תנאי הביטול על סמך יום הודעת הביטול ע"י הלקוח.
·         קיצור הטיול במהלכו מכל סיבה יגבו דמי ביטול מלאים בתוספת לעלויות נוספות לפי בקשת הלקוח

גודל קבוצה:
הטיולים מתקיימים בקבוצות של מינימום 12 משתתפים ומקסימום 20 משתתפים, למעט אם יש בקשה מפורשת של קבוצת מטיילים לכמות גדולה יותר או קבוצה סגורה שסוגרת מראש את גודל המשתתפים.
החברה שומרת לעצמה את הזכות לבטל טיול עד 21 יום לפני יציאת הטיול, באם לא יירשמו עד אותו מועד מספר מטיילים הדרושים להבטחת יציאת הקבוצה לטיול זכות זו שמורה גם על טיולים שהוגדרו כמובטחים ומסיבות שונות בוטלו בסופו של דבר.
לאלו ששילמו את תשלום המינימום להבטחת השתתפותם בטיול- במקרה של ביטול הטיול ע"י ג'יפ& טרוול עקב מספר משתתפים נמוך מכפי שמצוין תחזיר החברה את הכספים ששולמו לה בערכים דולריים, באותו שער לפי חישוב סכום הכסף שהתקבל, אך לא תהיה חייבת לשלם פיצוי נוסף עקב ביטול הטיול.
בעת ביטול הטיול ע"י הלקוח עקב אי הבטחת הטיול ( טרם 21 יום לפני היציאה ) יחשבו דמי הביטול לפי חישוב דמי הביטול הרגילים

מפגש קבוצה:
כשבועיים לפני היציאה לטיול ייערך מפגש קבוצה בו נמסור את הפרטים לגבי המסלול של הטיול והכרת המדריך הישראלי המלווה.
אנו ממליצים להשתתף במפגש זה לצורך הכרת המשתתפים האחרים לפני היציאה המשותפת.

עלות הגנה מפני ביטול:

·         טיולים  שמחיר הטיול לפני הנחות עד 2000 דולר 47 דולר/יורו-
·         טיולים  שמחיר הטיול לפני הנחות טיולים עד 4000 דולר 70 דולר/יורו-
·         טיולים  שמחיר הטיול לפני הנחות טיולים עד 6000 דולר 94 דולר/יורו-
·         טיולים  שמחיר הטיול לפני הנחות טיולים עד 8000 דולר – 117 דולר/יורו-
·         טיולים  שמחיר הטיול לפני הנחות טיולים עד 10000 דולר – 141 דולר/יורו-
·         טיולים  שמחיר הטיול לפני הנחות טיולים עד 12000 דולר – 164 דולר/יורו-

באם דמי ביטול הטיול יהיו נמוכים מהגנה מפני ביטול אזי ישלם הלקוח את  דמי הביטול כלומר ישלם את הנמוך מבין השניים.
ניתן להוסיף את הגנת ביטול הטיול במעמד ההרשמה ועד לא יאוחר מ - 14 ימי עסקים מיום ביצוע ההרשמה. ניתן לבטל את תוספת הגנת ביטול הטיול עד לא יאוחר מ - 7 ימי עסקים מיום עשיית ההגנה

דמי הביטול ייגבו אוטומטית באמצעות כרטיס האשראי אשר הושאר בעת ביצוע ההזמנה
** למען הסר ספק יגבו דמי ביטול גם באם ביטול הטיול נעשה כאשר הטיול עדיין אינו מובטח
** ביטול ייעשה ויכנס לתוקף אך ורק לאחר שליחת פקס או דוא"ל לחברה.
**  החזר כסף ללקוחות יוחזר לפי שער הדולר/יורו של יום הגבייה. למען הסר ספק לא יוחזר כסף לפי שכר יום הביטול אלא לפי שער ביום גביית הכסף.
או מייל :המאשר את ביטול הטיול .

מחובת הלקוח לבדוק האם התקבל הפקס או האי מייל !!!!
ככל שאין לך גישה לאתר אנא פנה לסוכן המטפל לקבלת המידע
*** במידה והלקוח ביקש לעבור תאריך עתידי במקום התאריך אליו נרשם לראשונה דמי הביטול יחושבו לפי תנאי הביטול המחמירים מבין 2 התאריכים אליו נרשם.
בעסקת מכר מרחוק כהגדרתה בחוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981 , רשאי הצרכן לבטל את העסקה, בתוך ארבעה עשר ימים מיום עשיית העסקה, ובלבד שביטול כאמור ייעשה לפחות שבעה ימים, שאינם ימי מנוחה, וזאת קודם למועד השירות ובכתב.
על ביטול ההזמנה יחולו דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר העסקה או 100 ₪ , לפי הנמוך מביניהם.
הביטול יתבצע בכתב למשרד אמסלם תיירות ונופש בע"מ (להלן "החברה") , כאשר המועד לקבלת הביטול הינו תאריך קבלתו בכתב במשרד החברה.
זכות ביטול זאת לא תעמוד לצרכן אם המועד אשר נקבע למתן/מימוש השירות חל בתוך 7 ימים (שאינם ימי מנוחה) מיום ביצוע העסקה.

הגנה מפני ביטול טיול:
בזמן ההרשמה לטיול, ניתן להוסיף הגנה מפני דמי ביטול בעלות של  החל מ-  47 דולר (להלן:"דמי ההגנה").
לקוח מסעות ששילם דמי הגנה וביקש לבטל את השתתפותו מכל סיבה שהיא וזאת עד 14 ימים קלנדריים לפני מועד היציאה לטיול, לא יחויב בדמי ביטול למעט דמי ההגנה וכספו יושב למעט התשלום עבור הנפקת אשרות.
בחישוב הימים הקלנדריים לא יחשבו יום ההודעה ויום היציאה לטיול.לקוח שיבקש לבטל השתתפותו בטיול 13 ימים לפני מועד היציאה לטיול, יחויב בהתאם לתנאי הביטול הרגילים של ג'יפ & טרוול ודמי ההגנה לא יוחזרו.
בכל מקרה בדמי ההגנה אין כדי לכסות עלויות הנפקת אשרות שונות באם ישנן ואלה ייגבו בכל מקרה
ניתן להוסיף דמי הגנה מפני דמי ביטול טיול אך ורק ביום הרישום לטיול.הודעה על ביטול תחשב כנתקבלה אך ורק אם נשלחה בכתב למשרדינו בפקס או במייל ונתקבלה במועדים שלעיל.
יובהר כי בכל מקרה אין באמור לעיל כדי לגרוע מזכויותיו של הנוסע הקבועים בחוק הגנת הצרכן ותקנותיו
החזר כספים יהיה לפי שווי המטבע ( דולר או יורו ) ביום ההחזר. למען הסר ספק לא יהיה החזר כספי לפי התשלום השקלי עבור הטיול אלא לפי ערך המטבע בו היה נקוב מחיר הטיול מומר לשווי השקלי.
בקבוצות סגורות ( הומוגניות ) לא יינתן אפשרות להוסיף הגנה מפני ביטול

שינוי במחירים:
מחיר הטיול מורכב ממחיר טיסות וממחיר שירותי קרקע נכון ליום פרסום המחירון. מחיר הטיסות מבוסס על תעריפים ומדיניות חברות התעופה, נכון לתאריך הנ"ל. מחירי סידורי הקרקע מבוסס בין היתר, על שערי החליפין של המטבעות השונים בכל ארץ לעומת הדולר האמריקאי. במקרה ותהיה התייקרות במחיר הטיסות או שינוי של שערי החליפין לעומת הדולר. במקרה ויהיו שינויים בתוכנית בגלל גורמי תעופה, או גורמים אחרים מקומיים שלא בשליטתנו ועקב כך תהיה התייקרות בעלות הטיול, שמורה לחברה הזכות לעדכן את מחיר הטיול והטיסות בהתאם. ההתייקרות תחל על נרשמים חדשים בלבד.

הנחות לטיולים:
הנחת נוסע פלטיניוםלכל מי שנסע בחברת ג'יפ & טרוול 3 פעמים באותה השנהיזכה להנחה בנסיעה השלישית בהנחת "נוסע מתמיד" כפולה.

מטען:
העברת מטען המטייל בתנאי שמשקלו לא יעלה על 20 ק"ג. ישנם מקומות בהם בטיסות פנמיות ניתן לקחת רק 15 ק"ג. יש לבדוק זאת לפני הטיול מול החברה. אחריות הכבודה אינם באחריות חברת התעופה לפי אמנות השונות
למען הסר ספק אבדן מזוודות ו/או כבודה מכל סוג  שהוא  ואי הגעתן ליעד הנחיתה עם נוסעי הטיול הינו באחריותה הבלעדית של חברת התעופה. בקרות אירוע מסוג זה חברת ג'יפ & טרוול תפעל בכל האמצעים העומדים לרשותה לאיתור המזוודות והכבודה והשבתן בהקדם האפשרי לנוסעי הטיול.
הדרכה:
מדריך מצוות החברה. מדריכים מקומיים באתרים הרלוונטיים כנדרש על פי חוקי המדינה. ייתכנו מקרים בהם המדריך אשר יהיה אחראי לקבוצה ימתין בחו"ל או במקרה הפוך בו המדריך לא יחזור עם הקבוצה לארץ.  ג'יפ & טרוול רשאית לשנות מדריך לפי הצורך ואין זו תהיה עילה לביטול הטיול.

מיסים והיטלים
המחיר כולל מיסי נמל בארץ, בארצות הטיול ולרוב מיסי נמל בטיסות הפנימיות. ישנם מקרים אשר בהם יש לשלם מיסי נמל מקומיים בשדה התעופה. בחלק מארצות היעד, נגבה מס מקומי (שאינו מס נמל) בשדה התעופה או במעבר גבול (מס תיירות וכדומה). מיסים אלה לא כלולים במחיר הטיול, ועל הנוסעים לשלמם ישירות בארצות היעד.
תשר (טיפים):
מחיר הטיול כולל תשר לנותני השירות בחו"ל כגון מדריכים מקומיים, מלצרים, נהגים וכדומה. בסוף הטיול נהוג לתת תשר למדריך כאות הוקרה על הדרכה טובה ויחס אישי. התשר אינו חובה וגובה התשר למדריך יקבע על ידכם. נהוג לתת למדריך/ה ישראלי תשר של מינימום 4 $ ליום הדרכה לאדם. 
חשוב לדעת:
  • המסלול עלול להשתנות ע"פ הוראות השלטונות, מזג האוויר, תנאי השטח ו/או תקלות טכניות במהלך טיול מסוג זה ונתון לשיקול דעתו של המדריך, יתכנו שינויים במקומות הלינה עקב המצבים הנ"ל.
  • בתמונות והסרטונים שיצולמו משתתפי הטיול יפורסמו באתר האינטרנט ו/או הפייסבוק והאתרים החברתיים של החברה, כל עוד לא התקבלה בקשה מפורשת של המשתתף המצולם להורדת תמונתו מהאתר, החברה תראה בכך את הסכמתו להופעת התמונות.
  • כל הזכויות שמורות לחב' ג'יפ & טרוול, אין לעשות שימוש בתוכן הכתוב ו/או בתמונות ללא אישור מפורש.
חילוקי דעות:
א.סמכות השיפוט המקומית תהיה לבתי המשפט של תל אביב בלבד
ב.מובהר בזאת מפורשות, כי עצם הרשמתו של מטייל במשרד נסיעות או אצל סוכן נסיעות בכל מקום שהוא ברחבי הארץ לא תקנה סמכות שיפוט לבתי המשפט שבאזור שיפוטם מצוי מקום עסקיו של משרד הנסיעות או סוכן הנסיעות, וזאת אף אם התביעה תוגש נגדם.
ג.החברה רשאית, על פי בחירתה בלבד ועל פי שיקול דעתה הבלעדי והמוחלט, לדרוש מהמטייל שחילוקי הדעות בינו לבין החברה, יתבררו בפני בורר  או בוררים שיתמנו לכך על ידי התאחדות סוכני נסיעות ותיירות בישראל לרבות הועדה לתלונות הציבור שבמסגרתה