footer fbfooter gfooter instafooter you
השאר פרטים
kosta rica

האישה שבך - מסע ג'יפים בקוסטה ריקה 12 ימים

במסענו בקוסטה ריקה נצא לטיול ג'יפים במסלולים ייחודים בשמורות טבע מרהיבים. נצפה בתנינים, נשוחח עם להקות קופים, נרחף כמו טרזנים באומגות ייחודיות ונהלך על גשרים תלויים בן שמיים לארץ. הצטרפו אלינו לחוויה אתגרית ועמוסה הרפתקאות בקוסטה ריקה.
  • ימים: 10
  • לילות: 10
  • דרגה: קל-בינוני
  • עונות: כל השנה
יום מס' 1:  ברוכים הבאים לגן עדן
 הגעה לשדה התעופה, הכרת המדריך המקומי ונצא לסיור קצר בעיר הבירה סן חוזה.
קוסטה ריקה שוכנת באזור הטרופי של מרכז אמריקה בין האוקיינוס השקט לים הקריבי, היא התגלתה לראשונה ע"י כריסטופר קולמבוס והיא המדינה הראשונה בעולם ללא צבא, השפה המדוברת היא ספרדית והיא משתרעת על יותר מ 51 אלף ק"מ. הקפה שלה נחשב בין הטובים בעולם ויש בה זנים רבים של בעלי חיים חופשיים בשמורות טבע פראיים.
עיר הבירה סן חוזה מערבית ושופעת במועדוני לילה רבים.
לאחר הסיור, נסע לבית המלון שלנו שם נאכל ארוחת ערב.

יום מס' 2:  בין וולקנים
עם בוקר נקבל את הג'יפים שלנו ולאחר תדרוך קצר נצא לדרך...
כשמסביבנו צמחייה טרופית ומגוון עצום של אורכידאות נגיע אל העמק השופע ירוק "אורוסי", נצא ברגל לסיור אל הר הגעש איראזו שהוא היחיד המאפשר צפייה ישירה על הלוע.
 נמשיך בנסיעת שטח אל פארק טורילאבה העצום שמשתרע על 12,570 דונם אדמה שם נצפה על "ההרים התאומים": הר הגעש טורילאבה המתנשא לגובה של 3,340 מטר שחולק את בסיסו עם הר הגעש איראזו.
ניסע בין שבילים שבתוך שמורה עם נהרות, קניונים ויערות עד אל המרכז להצלת בעלי חיים שהוקם ע"י 17 חבר'ה ישראלים אמיצים  בלב ליבו של יער עננים עצום המשתרע על יותר מ- 1000 דונם.
נאכל ארוחת ערב טעימה, נטייל במתחם המרכז ונלון במלון "לנדס אין לאב".

יום מס' 3:  רפטינג ואומגה בין עננים
בעולם טרופי פראי, חיות אקזוטיות וציפורים יפייפיות, נצא לרפטינג בדרגה 2-3 בערוץ עמוק של נהר ומפלים שוצפים.
מחוויה רטובה זו נצא להרפתקה הבאה ונגלוש במהירות של 80 קמ"ש בצורת "סופרמן" על כבל באורך 750 מטר מעל יער העננים בגובה של 100 מטר.
לאחר שנסדיר את הנשימה, נעלה לג'יפים ונסע בדרך שטח כשמסביבנו נוף מרהיב, צמחייה סבוכה ובעלי חיים...מכאיב בעיניים היופי הבלתי נגמר הזה.
לקראת ערב, נחזור למרכז "לנדס אין לאב" שם הצוות המקומי יספרו לנו על אורח חייהם ואת סיפורם המיוחד שהביא אותם להקים את המרכז להצלת בעלי חיים.
לינה במלון "לנדס אין לאב".

יום מס' 4:  קניונינג, "טרזן" ואירוח כפרי
את היום נתחיל בהליכה רגלית קצרה אל תוך שמורה שם נתחיל לגלוש "קניונינג" במפלי מים זורמים, לאחר מכן נמשיך לבריכות המים הטבעיות של נהר הבלסה שם נחווה את אטרקציית "נדנדת טרזן".
לאחר מנוחה קלה ושלווה בין יערות העננים, נרכב על סוסים מהנקודה הנמוכה ביותר ליד המפל והנהר ומשם אל הנקודה הגבוהה ביותר משם יתגלה בפנינו העמק הנעלם.
לבשל אתם יודעים? השפית נעמה תעביר לנו שיעור בבישול ותגלה לנו את סודות הצמחוניים ואת מה שבישלנו, גם נאכל   
נקנח את היום בביקור בבתיהם של המקומיים (אנשי הטיקוס") החיים בכפר חוואנלימה, נלמד על אורחות חייהם, נשמע סיפורים מרתקים ונסיים בארוחת ערב מסורתית.
לינה בכפר חוואנלימה.

יום מס' 5:  עץ האיגואנות
את הבוקר נתחיל באנרגיות חיוביות כשנצפה בהופעת פולקלור מסורתית של ילדי הכפר שרוקדים את "Bailes Tipicos". ניפרד מהכפר הקסום וניסע אל עיירת הגבול לוס צ'ילס שנמצאת 5 ק"מ מהגבול עם ניקארגוואה.  משם נשוט בספינה אל שמורת קניו נגרו בה נמצא מגוון רב של ציפורים, קופים, תנינים ומגוון רב של בעלי חיים השוכנים בצמחייה השופעת. מדריך מקצועי שילווה אותנו בסיור יסביר לנו על החי והצומח בשמורה וייקח אותנו לביקור בעץ האיגואנות השוכנים במקומם הטבעי.
אחה"צ, נגיע אל המעיינות החמים "פאראדייז" שם ניתן לגוף ולנפש להירגע במתקני הספא הטבעיים. לקראת ערב, נמשיך בנסיעה אל הכפר "חוואנלימה" שם נאכל ארוחת ערב ונלון את הלילה.

יום מס' 6:  הגשרים התלויים
בנסיעת שטח בין נופים מרהיבים נסע אל היער הירוק "מונטה ורדה".
נעצור להליכה על הגשרים התלויים שהם מערכת של 6 גשרים מרשימים הנמתחים בין צמרות עצים.
בדרך שבה ציפורים וקופים רואים את היער במבט מלמעלה למטה נצפה על יערות הגשם.
 בהמשך נעלה לרכבל, שם בין שמיים לארץ אל מול נוף עוצר נשימה נצפה על יער העננים, הר הגעש ארנל ומפרץ ניקוייה.
בדרך שטח נסע אל מונטה וורדה, שם נאכל ארוחת ערב ונלון את הלילה.
 
יום מס' 7:  נסיעת שטח בנוף פראי
במעמקי יער העננים הקסום שכאילו לקוח מהאגדות באזור מונטה ורדה נקדיש את כל יומנו לנסיעת שטח בתוך נוף פראי שיד אדם לא נגעה בו, במהלך הנסיעה נסתכל מסביב ונראה סוגי ציפורים בשלל צבעים היושבות על הענפים, עצלנים הנעים באיטיות, להקות קופים שעסוקים בחיפוש אחר פירות לאכילה, סחלבים הנשרכים על ענפי העצים ואת העננים שמרפדים את צמרות העצים.  גן עדן, אמרנו??
לקראת ערב נגיע אל מונטה וורדה, שם נאכל ארוחת ערב ונלון את הלילה.

יום מס' 8 :  לרקוד עם תנינים
היום נסע בדרך אל אחת השמורות היפות בעולם "מנואל אנטוניו". בתחילה נשוט על נהר טארקולס נצפה על תנינים הרובצים על גדות הנהר ונתרשם מאופי מחייתם בשמורה. נחזור לג'יפים וניסע בשבילים אל תוך  הג'ונגל הפראי שבו צמחייה צפופה, נמשיך ליער המנגרובים המשמש בתי גידול למגוון ציפורים ובעלי חיים שונים.
נמשיך בשביל שיוביל אותנו אל החופים הזהובים הנפגשים עם המים בצבע טורקיז של האוקיינוס השקט המעוטרים בעצי קוקוס.
ברדת החשיכה, נסע למלון שלנו במנואל אנטוניו, נאכל ארוחת ערב ונלון את הלילה.

יום מס' 9:  חופי הזהב, "צ'אט עם קופים והרפתקה לילית
את היום נתחיל בהכרת איזור האוקיינוס השקט ובדרך השטח נכיר את הצמחייה והציפורים הייחודיות לאזור. שביל יוביל אותנו לתצפית מרהיבה מ"גג העולם" ונצפה על המרחבים העצומים והירוקים בתוכם אנו מטיילים.
נמשיך עם הג'יפים דרך ביצות פרא עד שנגיע אל חופי הזהב של האוקיינוס השקט, זה הזמן לתת לגוף ולנפש להירגע על החולות הזהובים מול חופים קסומים ושלווים, להשתכשך במים בצבע טורקיז ולהתאחד עם הטבע הטרופי המושלם.
אחה"צ, נצא עם רובן הנקרא "האבא של הקופים" לשייט מרתק באיי דאמאס לצפייה והאכלת להקות קופים החיים באי, רובן קורא לקופים בשמותיהם ובדרך ייחודית זו יתאפשר לנו מפגש אינטימי ומיוחד עם הקופים שבו נלמד על אורחות חייהם.
לקראת ערב, נחזור למלון לארוחה ומנוחה כי הלילה נהיה אקטיביים, אז בשעות החשיכה, נלבש פנסים וזרקורים...ונצא להרפתקה לילית במעוף אומגה בין צמרות העצים...קופים אמרנו?
עייפים ומרוצים נחזור ללינה במנואל אנטוניו.

יום מס' 10:  עיר הבירה ולהתראות גן עדן
בנסיעת שטח אחרונה וייחודית ניפרד לשלום מפיסת גן עדן השלווה וניסע אל עיר הבירה סן חוזה.
לאחר ארוחת הצהריים נצא לביקור בעיר הבירה מלאת החיים בשדרה המרכזית התוססת, כנסיית "לה מרסד", התיאטרון הלאומי ואתרים עיקריים נוספים.
נסיים את הטיול שלנו בארוחת ערב שיועלו בה חוויות הטיול הייחודי שלנו. לאחר מכן, יינתן זמן חופשי לבילוי במועדונים התוססים שבעיר.
ארוחת ערב ולינה בסן חוזה.

יום מס' 11:  חזרה לישראל

 
תאריכי יציאהזוגות או יחידיםסטטוסמחיר
 24/4-5/5,2016  טיול נשים  בהרשמה  $4600
       
       
       
       
       
       
       
       
       לפרטים נוספים

השאר פרטים