footer fbfooter gfooter instafooter you
השאר פרטים
top-strip

טיול ג'יפים למשפחות בנהיגה עצמאית – יעד: הרי הפירנאים, ספרד 5 ימים של טבע, הרפתקאות ונופים.

טיול זה ייקח אותנו אחורה במנהרת הזמן אל לב לבה של התרבות וההיסטוריה של קטלוניה. אל מקומות שרק מעטים מהתיירים מבקרים בהם. הטיול ישלב אטרקציות שונות שתוכננו במיוחד עבור משפחות עם ילדים והדגש הוא על החוויה והטבע שכל יום ישולבו קטעי נסיעה בשטח בנופים עוצרי נשימה. טיול בהרי הפירינאים מפגיש אותנו עם נופים אלפינים, אגמים, נחלים, מפלים שופעי מים ומצוקים, ניסע דרך העמקים הקסומים ובפינות נסתרות נבקר בכפרים עתיקים ואם ייתמזל מזלנו נראה גם את חיות הבר של האיזור בינהן איילים, צבאים, שועלים, נשרים ופרסים.  הצטרפו אלינו למסע אתגרי חוויתי ומיוחד בספרד.

יום 1 – ברצלונה - רופיט נחיתה בברצלונה בשעות הבוקר, קבלת פנים ע"י המדריך שלנו, נקבל את הג'יפים ונתחיל בנסיעה לאחר תדריך קצר.נצא צפונה לאיזור הקוייסקברה, איזור זה מהווה את ליבה של קטלוניה ומאופיין במצוקים תלולים, יערות, חוות מבודדות וכפרים עתיקים. התחנה הראשונה שלנו תהיה בכפר רופיט, שם נחזור מאות שנים אחורה כשנטייל בסמטאות הציוריות והמפותלות של הכפר. כפר עתיק וקסום זה עדיין מאוכלס, אולם כאן לא נמצא את המון התיירים הסואן שבברצלונה, והפגישה עם האוכלוסיה הנה בלתי אמצעית. נמשיך בנהיגת שטח דרך יערות אזור הקוייסקברה לכיוון פנטה דה סאו, אגם מוקף הרים גבוהים, הנסיעה בדרך זו תתן לנו הרגשה של התמזגות עם הטבע.
יום 2 – לה גרוטצ'ה – הרפתקאות בצמרות עצים – חבל הסרדיניה עם בוקר נסע  צפונה ומערבה אל איזור הקדי מוישרו, מעבר לרכס זה משתרע חבל סרדניה והפירינאים הגבוהים.  בהמשך נגיע לפארק "צמרות העצים", המציע מסלול פעילות המבוסס על פעילות אתגרית חוויתית מגבשת בצמרות העצים ביער קסום, הפארק מכיל מגוון מתקנים ייחודים, המשלבים אתגרים מסוגים שונים- סולמות, גשרים טיבטים, אומגות, רשתות, נדנדות ועוד, אשר משולבים במסגרת מסלול חוויתי שכולו מעל פני הקרקע,בפארק מספר מסלולים המותאמים לכל הגילאים, לפי דרגות קושי:מסלול ילדים, מסלול משפחות ומסלול אתגרי במיוחד. לאחר שנסיים לשחק "טרזנים", נמשיך בנסיעה ברכסים המשקיפים אל  אנדורה ונגיע לנקודת תצפית מהגבוהות בפירינאים, ממנה נראה את העמקים פרושים לפנינו כשמסביבנו ההרים. לקראת סוף היום, במידה ומזג האוויר והזמן יאפשרו לנו, נוכל לצאת לרכיבה על סוסים. הלילה נלון בסביבת סרדיניה.   יום 3 – אגמים נסתרים – הפסגה השחורה – מזחלת הרים - אנדורה היום ניסע אל עבר הרכס הגובל בנסיכות אנדורה ומגובה של מעל 2000 מטר נשקיף על עבר רכס הקאדי. נצא לטרק רגלי קצר לבקר באחד האגמים שבאזור. נסיעה בדרכים הרריות גבוהות תביא אותנו  למעבר לה רבסה, דרך המבריחים הישנה, שתוביל אותנו אל נסיכות אנדורה מהדלת האחורית. במידה ומזג האוויר והזמן יאפשרו לנו, נעלה לפסגה השחורה שנמצאת בגובה של 3000 מטר. עם כניסתנו לאנדורה נתנסה בחוויה הייחודית של הטובוטרונק, מזחלת ההרים הארוכה והמפותלת באירופה, המזחלת גולשת על מסילת ברזל ומאפשרת לכל אחד לדהור במהירות שהוא רוצה ולהפיק את כמות האדרנלין הרצויה. בסוף היום נגיע למלון ההררי שלנו באנדורה.   יום 4 – דרכי המבריחים – הפארק הלאומי איגואסטורטס – עמק הנוגרה פאיירסה נפרד מאנדורה ונצא לנסיעת שטח בדרכי המבריחים העתיקות שמחברות בין ספרד לאנדורה ומשמשות עד היום לא רק מטיילים אלא גם מבריחים. נטפס לתצפיות גבוהות בהן העמקים פרושים הרחק מתחתינו ונהיה מוקפים הרים מכל עבר. נמשיך בדרכנו לאורך הרכסים ודרך כפרים ציוריים  אל הפארק הלאומי "איגואס טורטס" אחד מהיפים והמפורסמים שבשמורות בספרד. נעבור לרכבים של השמורה איתם נעלה לגשר אמיצ'ס, הממוקם בגובה של 2400 מטר (עד בערך אמצע יוני אפשר עדיין לראות שלג וקרחונים צפים על האגמים הגבוהים). נרד בטרק רגלי לאגם מוריציוס (אלה שמעדיפים זאת יוכלו לרדת ברכבים). לאחר הפסקה נמשיך בדרך יפהפייה מחוץ לשמורה ולאורך קו פרשת המים, עם נופים מרהיבים ביופיים. נלון במלון בעמק הנוגרה פאיירסה.   יום 5 – ראפטינג - ברצלונה לאחר ארוחת הבוקר נצטייד בבגדי צלילה, קסדה וציוד בטחון ונצא לעשות ראפטינג מלא אדרנלין, כשסביבנו מים גועשים, נופים וטבע פראי עוצר נשימה על נהר הנוגוארה פייארסה. החווייה כולה אינה רק  הטבע הפראי, הצמחייה – הראפטינג עצמו אלא גם כל הסובב המגוונת והמצוקים האדירים (ההשתתפות בראפטינג אינה חייבת). לאחר מנוחה קצרה נמשיך בנסיעה דרך העמק ונהנה מהמראות הנשקפים לנו ונטפס בשטח לנקודת תצפית גבוהה המשקיפה על כל הפירנאים, נעלה בדרך החוצה את הרכסים, נהנה מהנופים המרהיבים, כשאנו רואים יערות מוריקים ושדות ירוקים בהם רועות פרות עם פעמונים ופה ושם חווה מבודדת. לקראת ערב, נעלה על הכביש המהיר ונעשה את דרכנו לברצלונה ושם ניקח את הטיסה לישראל.    
להצעת מחיר אטרקטיבית ולהתאמות הטיול לתקציב, מלאו פרטים ונחזור אליכם. הטיול מובטח עם הרשמה של 4 משתתפים ומעלה,מקסימום 12 משתתפים בקבוצה, לקבוצות יותר נא להתייעץ איתנו ניתן להזמין טיול פרטי לחלוטין

לפרטים נוספים

השאר פרטים