footer fbfooter gfooter instafooter you
השאר פרטים
top-strip

טיול ג'יפים חורף – אביב לקבוצות בנהיגה עצמאית – יעד: הרי הפירנאים, ספרד 7 ימים של טבע, הרפתקאות ונופים

טיול זה ייקח אותנו אחורה במנהרת הזמן אל לב לבה של התרבות וההיסטוריה של קטלוניה. אל מקומות שרק מעטים מהתיירים מבקרים בהם. הטיול ישלב אטרקציות שונות שתוכננו במיוחד עבור משפחות עם ילדים והדגש הוא על החוויה והטבע שכל יום ישולבו קטעי נסיעה בשטח בנופים עוצרי נשימה. טיול בהרי הפירינאים מפגיש אותנו עם נופים אלפינים, אגמים, נחלים, מפלים שופעי מים ומצוקים, ניסע דרך העמקים הקסומים ובפינות נסתרות נבקר בכפרים עתיקים ואם ייתמזל מזלנו נראה גם את חיות הבר של האיזור בינהן איילים, צבאים, שועלים, נשרים ופרסים.  הצטרפו אלינו למסע אתגרי חוויתי ומיוחד בספרד.

יום 1 – ברצלונה – רופיט - קוייססקברה נחיתה בברצלונה בשעות הבוקר, קבלת פנים ע"י המדריך שלנו, נקבל את הג'יפים ונתחיל בנסיעה לאחר תדריך קצר.נצא צפונה לאיזור הקוייסקברה, איזור זה מהווה את ליבה של קטלוניה ומאופיין במצוקים תלולים, יערות, חוות מבודדות וכפרים עתיקים. התחנה הראשונה שלנו תהיה בכפר רופיט, שם נחזור מאות שנים אחורה כשנטייל בסמטאות הציוריות והמפותלות של הכפר. כפר עתיק וקסום זה עדיין מאוכלס, אולם כאן לא נמצא את המון התיירים הסואן שבברצלונה, והפגישה עם האוכלוסיה הנה בלתי אמצעית. לקראת ערב נגיע למלון שלנו בכפר רופיט.

יום 2 – קוייסקברה – בסאלו – איזור הסרדניה  הבוקר נסע לכוון עמק לה גרוטצ'ה ונגיע לעיירה בסאלו, עיירה ציורית מימי הביניים שגשר עתיק מאבן מוביל אליה ונחל זורם מקיף אותה, כל זאת נותנים תחושה שהזמן עצר מלכת. בכפר יש עדויות לחיים יהודים ובחפירות ארכיאולוגיות נמצא מקווה טהרה. לאחר הביקור בכפר, נמשיך אל הפירנאיים המזרחיים ואיזור לה-סרדיניה. הלילה נלון בסביבת סרדיניה.   יום 3 – ריבס – לה מולינה – פארק חבלים - קאדי היום ניסע מערבה אל עבר לב הפירנאים כשמסביבנו פסגות מכוסות שלג, נסע באיזורים שבהם היו קרבות עזים זבזמן מלחמת האזרחים ונגיע לאתר הסקי "לה מולינה", שם נתנסה בפעילות אתגרית של פארק חבלים המציע אומגות, גשרים טיבטיים וגם גלישה על סקטבורד.   יום 4 – קאדי - אנדורה לאחר ארוחת הבוקר, ,נסע לכיוון רכסי הקיפול של אזור הברגדה, נגיע לתצפית אל הרכס הדו-פסגתי הבולט מרחוק. תנאי השטח היום יהיה עמוס בוץ, שלג וקרח ומתאים לאוהבי נהיגה אתגרית. נטפס אל מעבר לה-רבסה (דרך המבריחים) שיוביל אותנו לנסיכות אנדורה, שם נלון את הלילה.   יום 5 – עמקים שבין אנדורה לנוגרה פאיירסה הבוקר ניסע לכוון חבל קטלוניה הספרדי ונטפס לדרכים הגבוהות בפירנאים, נחצה נחלים זורמים בשצף ונבקר בכנסיית מגדאלנה הנטושה. נחצה את הרכס שמוקף חוות בודדות, תחנות סקי ויערות-עד. את הלילה נלון בעמק נוגרה פאיירסה.

יום 6 – איגואס טורטס – עמק הנוגרה פאיירסה בעונה זו השלגים מתחילים להפשיר והנהר שוצף ולכן היום נעשה ראפטינג אתגרי שיעלה לנו את האדרנלין לשמיים. בסיומו של הראפטינג ולאחר מנוחה קלה נצא להכיר את הכפרים המבודדים שבאזור. *קיימת אפשרות לשלב ביום זה הליכה עם סנדלי שלג בפארק הלאומי איגואס טורטס, הפעילות בתוספת תשלום.

יום 7 – עמק הנוגרה – סנט קירי - ברצלונה הבוקר נעלה לכנסיית סנט קירי, בית תפילה קטן ומבודד הנמצא על פסגת הר, משם נוכל לצפות על המקומות בהם עברנו בימים האחרונים. לאחר מכן נשים פעמינו אל עבר ברצלונה, שם נעלה על טיסה לישראל.   להצעת מחיר אטרקטיבית ולהתאמות הטיול לתקציב, מלאו פרטים ונחזור אליכם. הטיול מובטח עם הרשמה של 4 משתתפים ומעלה,מקסימום 12 משתתפים בקבוצה, לקבוצות יותר נא להתייעץ איתנו ניתן להזמין טיול פרטי לחלוטין

לפרטים נוספים

השאר פרטים